[O2] Zabezpieczenie antykradziezowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kalibra
    Classic
    • 2013
    • 2

    [O2] Zabezpieczenie antykradziezowe

    Osobiście wolę na zimę jeździć na samej stali bez kołpaków, raz że w miejscu styku kołpaka z felgą nic nie rdzewieje a dwa, że na wiosnę jest taaakie WOW
  • kowalik_j
    Classic
    • 2012
    • 9

    #2
    [O2] Zabezpieczenie antykradziezowe

    Witam
    Stalem sie posiadaczem octavii 2 FL. Chcialbym ja dodatkowo zabezpieczyc przed kradzieza. Auto na chwile obecna posiada jedynie fabryczny alarm czyli w sumie nie ma zadnego zabezpieczenia.
    Ktos z kolegow moze podac namiary w okolicy Katowic, Sosnowca, Dabrowy Gorniczej na kogos kto montuje jakies sprytne, wlasnego pomyslu zabezpieczenia?
    W warsztatach gdzie pytalem ida po najmniejszej linii oporu i oferuja oklepane rzeczy montowane w standardowych miejscach
    Pozdrawiam

    Komentarz

    • szymi81
      Classic
      • 2010
      • 19

      #3
      Też ostatnio drążę temat, sąsiad znalazł gościa w Piotrowicach, podobno niezły:
      Wolf
      Jak coś znajdziesz to daj znać, najlepiej na PW.
      Pzdr

      Komentarz

      • enemik
        Rider
        • 2009
        • 397

        #4
        jak sobie upatrza auto to i tak odjedzie choć by niewiem jak było zabezpieczone jedyne dobre zabezpieczenie to ubezpieczenie AC

        ps. raczej na ogólno dostępnym forum nikt nie zdradzi swojego zabezpieczenia jeśli takie ma
        JEST O2FL kombi 1,8TSI
        BYŁA czerwona Fabia I kombi 1.4 16V 74kw/101km 2005r

        Komentarz

        • bishop
          L&K
          • 2012
          • 1430

          #5
          Ilość i jakość zabezpieczeń wpływa na to ze twoje auto będzie upatrzone' na końcu , bo do wyboru ikoloru mają dużo octavii.
          Na temat zabezpieczeń było tu http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...eczenia#935803

          Komentarz

          • damian1975
            RS
            • 2012
            • 4104
            • Superb III (3V3)
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            szymi81, tak się składa że to akurat mój dobry kolega a tego warsztatu niestety nie ma już od zeszłego roku


            TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

            Komentarz

            • szymi81
              Classic
              • 2010
              • 19

              #7
              Zamieszczone przez damian1975
              szymi81, tak się składa że to akurat mój dobry kolega a tego warsztatu niestety nie ma już od zeszłego roku
              Dzisiaj sąsiad dał mi do niego numer, podobno na Brynowie gdzieś pracuje w większym warsztacie. Sąsiad w tym tygodniu odcięcie w cytrynie C4 zakładał, zapłacił w sumie 100.
              Ja się na razie ugaduję z panem Jamrozym z DigiTech - ma drożej ale widać, że jest zorientowany w temacie.
              Damian, skoro to Twój znajomy to załatw jakąś zniżkę :lol:

              Komentarz

              • Maicroft
                Moderator
                S_OCP MemberModeratorr
                • 2004
                • 25757
                • Audi

                #8
                Jedz do digitech
                Spritmonitor.de

                Komentarz

                • elpolacco
                  L&K
                  • 2010
                  • 1372
                  • Volkswagen
                  • CYVB 1.2 TSI 110 KM

                  #9
                  Ja w swojej OII miałem zabezpieczenie - taką plastikowa paczuszczkę. Gdy była w samochodzie to wszystko ok, a jak zabrałem ją ze sobą to po przekręceniu kluczyka nawet rozrzusznik nie reagował. Zaświecały się tylko kontrolki po przekręceniu kluczka i nic więcej nie można było zrobic.

                  Osobiście nie zakładałem tylko takie już kupiłem od poprzedniego właściciela z okolic Gdańska.
                  VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                  Komentarz

                  • Voit
                    Elegance
                    • 2010
                    • 816

                    #10
                    Zamieszczone przez elpolacco
                    Ja w swojej OII miałem zabezpieczenie - taką plastikowa paczuszczkę. Gdy była w samochodzie to wszystko ok, a jak zabrałem ją ze sobą to po przekręceniu kluczyka nawet rozrzusznik nie reagował. Zaświecały się tylko kontrolki po przekręceniu kluczka i nic więcej nie można było zrobic.

                    Osobiście nie zakładałem tylko takie już kupiłem od poprzedniego właściciela z okolic Gdańska.
                    |

                    ...To się nazywa pętla indukcyjna. Bardzo dobre zabezpieczeniowe antyporwaniowe.
                    To znaczy, pętla indukcyjna ukryta jest w samochodzie, najczęściej pod podsufitką, a elementem, który musi znaleźć się w jej zasięgu jest mały breloczek.
                    Jeśli jest w samochodzie, zapłon działa. W przypadku napadu, kierowca spokojnie wysiada z samochodu i szybkim krokiem oddala się, a auto zostaje tam gdzie stało.
                    W Gdańsku zakłada to napewno warsztat na AutoRad na ul. Kubusia Puchatka w Oliwie.
                    Dobre rozwiązanie, tylko trochę upierdliwe.
                    "Breloczek" trzeba mieć cały czas przy sobie, ale doczepienie go do kluczyków od auta zaprzecza idei...

                    Komentarz

                    • bl
                      Rider
                      • 2009
                      • 389
                      • BMW
                      • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

                      #11
                      Koledzy, troche sie wtrace :diabelski_usmiech , może ktoś z okolic Warszawy poleci takiego magika, który jest w stanie zamontować niestandardowe zabezpieczenie?

                      Komentarz

                      • kowalik_j
                        Classic
                        • 2012
                        • 9

                        #12
                        Zabezpieczenie antykradziezowe

                        Zamieszczone przez szymi81
                        Zamieszczone przez damian1975
                        szymi81, tak się składa że to akurat mój dobry kolega a tego warsztatu niestety nie ma już od zeszłego roku
                        Dzisiaj sąsiad dał mi do niego numer, podobno na Brynowie gdzieś pracuje w większym warsztacie. Sąsiad w tym tygodniu odcięcie w cytrynie C4 zakładał, zapłacił w sumie 100.
                        Ja się na razie ugaduję z panem Jamrozym z DigiTech - ma drożej ale widać, że jest zorientowany w temacie.
                        Damian, skoro to Twój znajomy to załatw jakąś zniżkę :lol:
                        Witaj szymi
                        To ja pytalem w tym watku o jakiegos fachowca od zabezpieczen
                        Mozesz powiedziec cos wiecej o tym gosciu z Brynowa lub udostepnic do niego nr tel?
                        Gdzie znajduje sie ta firma DigiTech?
                        Ewentualnie polecic kogos innego kto by mi zamontowal cos dobrego w rozsadnej cenie
                        Pozdrawiam

                        Komentarz

                        • szymi81
                          Classic
                          • 2010
                          • 19

                          #13
                          Re: Zabezpieczenie antykradziezowe

                          Zamieszczone przez kowalik_j
                          Witaj szymi
                          To ja pytalem w tym watku o jakiegos fachowca od zabezpieczen
                          Mozesz powiedziec cos wiecej o tym gosciu z Brynowa lub udostepnic do niego nr tel?
                          Gdzie znajduje sie ta firma DigiTech?
                          Ewentualnie polecic kogos innego kto by mi zamontowal cos dobrego w rozsadnej cenie
                          Pozdrawiam
                          Tak jak pisałem post wyżej to będzie pewnie różnica w cenie, a co do fachowości to Digitech ma tu na forum dobre opinie. Znajdziesz ich na Dąbrówce (za Opexem mniej więcej) Linka
                          Do Pana Marka Wolfa jeszcze nie dzwoniłem, więc więcej nie powiem, ale też jak widać jest znany.
                          Telefon do niego: 602 366 196, tak jak mówiłem nie sprawdzałem czy dobry.
                          Jak jesteś z DG, to podjedź do Strzemieszyc, zajmują się skodami, może też elektyką?
                          Tutaj
                          Jak Ci zależy na kosztach to załóż najzwyklejszy guzik, a nie jakieś czary-mary karty identyfikacyjne i będziesz pewnie zadowolony.
                          Chyba, że chcesz zgłębic temat i mieć większy ból głowy to poczytaj TU
                          Pzdr
                          EDIT: przypomniałem sobie jeszcze jeden kontakt w Katowicach TU
                          jutro do nich przedzwonię...

                          Komentarz

                          • kowalik_j
                            Classic
                            • 2012
                            • 9

                            #14
                            dzieki za odpowiedzi dam znac gdzie sie zdecydowalem zalozyc

                            Komentarz

                            • ejtyLDZ
                              Classic
                              • 2013
                              • 7

                              #15
                              jesli moge sie dolaczyc to ja niedawno zakupilem skodzinke i odrazu pojechalem zalozyc alarm DOG 70 jest to alarm z karta (jesli jej nie masz przy sobie nie ma opcji zebys odpalil samochod) robilem to w firmie dest na braterskiej 38 w Łodzi i z czystym sumieniem moge polecic))
                              SPRZEDAM VW GOLF IV! zainteresowani pisac na PW

                              Komentarz

                              • piotrek_gdy
                                RS
                                • 2008
                                • 7723
                                • Volkswagen
                                • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                #16
                                ejtyLDZ, od razu podaj miejsce gdzie parkujesz auto i kod do bramy :roll:

                                tyle razy było na forum, które mimo wszystko jest ogólnodosteopne- nie podajemy danych o swoich zabezpieczeniach

                                ejtyLDZ, później bedziesz miał pretensje bo auto ci odjedzie
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz

                                • georgg
                                  RS
                                  • 2013
                                  • 17083
                                  • Octavia II (1Z3)
                                  • BSE 1.6 MPI 102 KM

                                  #17
                                  Zamieszczone przez kowalik_j
                                  dam znac gdzie sie zdecydowalem zalozyc
                                  kowalik_j założyłeś już jakieś zabezpieczenie, czy dalej szukasz?
                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                  ​​​
                                  Grzegorz

                                  Moja Ambitna Czarnula

                                  Komentarz

                                  • kowalik_j
                                    Classic
                                    • 2012
                                    • 9

                                    #18
                                    Nie zalozylem, nie moge sie umowic z p. Wolfem bo nigdy nie ma czasu Dzisiaj zaczalem szukac kogos innego bo juz czas najwyzszy

                                    Komentarz

                                    • potworny
                                      Classic
                                      • 2013
                                      • 6

                                      #19
                                      Zamieszczone przez bl
                                      Koledzy, troche sie wtrace :diabelski_usmiech , może ktoś z okolic Warszawy poleci takiego magika, który jest w stanie zamontować niestandardowe zabezpieczenie?
                                      To może coś takiego jak zabezpieczenie mikrocząsteczkami? Znalazłem takie coś: http://mikroznakowanie.pl Niecałe siedem stów.

                                      Komentarz

                                      • Andii
                                        Drive
                                        • 2010
                                        • 61

                                        #20
                                        Zamieszczone przez ejtyLDZ
                                        jesli moge sie dolaczyc to ja niedawno zakupilem skodzinke i odrazu pojechalem zalozyc alarm DOG 70 jest to alarm z karta (jesli jej nie masz przy sobie nie ma opcji zebys odpalil samochod) robilem to w firmie dest na braterskiej 38 w Łodzi i z czystym sumieniem moge polecic))
                                        Kolego sprawdź jak wsiądziesz do auta to włóż kluczyk i przekręć w tej samej chwili do oporu tak jakbyś odpalał auto jeśli choć na chwile "dygnie" to do poprawki. U mnie tak było i udało mi sie nieraz zapalić bez karty. Po wojnie z ASO wymienili mi cały ALARM.
                                        To tak na marginesie :-).
                                        O3 1,4 TSI 140KM MY2015
                                        BMW7 5,0L 367KM MY2006

                                        Komentarz

                                        Pracuję...